Casa Salutar Βίλα
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η άνετη τοποθεσία της βίλας Casa Salutar Βίλα προσφέρει εύκολη πρόσβαση σε ΠαραΛία Atalia, που βρίσκεται μέσα σε 25 λεπτά με τα πόδια. Αυτή η βίλα διαθέτει 4 υπνοδωμάτια, αίθριο και μπαλκόνι, καθώς και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.
Το κατάλυμα απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης Salinópolis. Θα χρειαστείτε 5 λεπτά οδικώς για να φτάσετε από το κατάλυμα σε Condominio Cabanas beach. Maçarico Waterfront βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.
Σας παρέχουν επίσης ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Μετά από μια μέρα εξερεύνησης της πόλης Salinópolis και των αξιοθέατων της πόλης, μπορείτε να κάνετε μια δροσιστική βουτιά μέσα σε εξωτερική πισίνα που λειτουργεί όλο τον χρόνο στην Casa Salutar Βίλα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Condominio Cabanas beach1,8 χλμ.
- Cuiarana Waterfront4,7 χλμ.
- Areiao Beach4,7 χλμ.
- Farol Velho Beach3,1 χλμ.
- Παραλία Farol Velho4,4 χλμ.
- Lagoa da Coca Cola2,3 χλμ.
- ΠαραΛία Atalia2,4 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ξαπλώστρα
- Ρηχή πισίνα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Αίθριο
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Casa Salutar Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Salutar Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa Salutar Βίλα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Salutar Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Salutar Βίλα;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η Casa Salutar Βίλα.